Rasmus MägiFoto: AP/Scanpix
Kergejõustik
9. august 2018, 21:21

Kahju: Rasmus Mägi finaali algus ebaõnnestus ja ta lõpetas kuuendana (8)

Eesti üks suuremaid lootusi Rasmus Mägi ei suutnud kergejõustiku EMil Berliinis 400 meetri tõkkejooksu finaalis medalit võita, ta sai hooaja parima tulemusega 48,75 kuuenda koha.

Mägi ei saanud stardist rütmi kätte ning kõrvalrajal jooksnud Yasmani Copello läks temast juba esimeses kurvis mööda. Tagakurvis liikus Mägi suisa viimasena, kuid lõpusirgel õnnestus tal kahest konkurendist mööduda.

Jooksu võitis norralasest suursoosik Karsten Warholm ajaga 47,64. Järgnesid Türgi esindaja Copello 47,81 ja iirlane Thomas Barr 48,31ga. Mägi edestasid ka prantslane Ludvy Vaillant (48,42) ja poolakas Patryk Dobek (48,59). Tahapoole jäid hispaanlane Sergio Fernandez (48,98) ja venelane Timofei Tšalõi (49,41).