Medalipidu. (Kuvatõmmis videost)

Eile õhtul Eesti kergejõustikukoondisele tänavuselt EMilt seni ainsa medali toonud Magnus Kirt pidas Berliinis koos fännidega maha ka väikese peo. 

Teiste seas oli medalisti tulnud tänama Eesti kergejõustikuliidu president Erich Teigamägi ning kultuuriminister Indrek Saar, kes mõlemad oma head soovid edastasid. Mõistagi sai sõna ka Kirt ise.

Vaata videost, kuidas õhtu Berliini tänavatel möödus:

Jaga artiklit

21 kommentaari

T
tore  /   14:38, 11. aug 2018
Tõesti tore, et kõik tähtsad tegelased kohal olid. Loodame, et Kirdil on edaspidi sellest ka abi, ikka rahalises mõttes. Siiani seda tuge ju eriti polnudki. Ehk veidi rohkem on olnud, kui Galetal, kes on oma kuulitõuget ise rahastanud , oma töö kõrvalt.
T
to küsimus  /   14:17, 11. aug 2018
Neid ei ole seal kunagi näha olnud ega vist saagi olema. Ärimehed ise maksavad oma sõitude eest, aga kultuuriministrid on ikka ja alati olnud kohal ja pildis, kui sportlased medaleid võidavad. Kui sportlane tuge vajab, loomulikult on see enamasti rahaline, siis pole neid tegelinskeid kusagil näha. See on nii olnud ja jääb, keegi võiks seda süsteemi muuta, sest sport on ikka tõeline vaeslaps meie muu kultuuriga võrreldes. Kergejõustiku Liit - neid võib julgelt nimetada limukateks, sest see, mis tehti Galetaga on lihtsalt lühinägelik, rumal ja kiuslik. Selge see, et vaevalt Galeta ka edaspidi tuleb Balti matshile võistlema?!
Kirt on tubli, loodame, et kõik need 7-8 võistlust tal õnnestuvad, siis teenib ehk väikese kopika ka, mis on väga vajalik, et vähemalt samal tasemel treeningutega jätkata.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis