Paide poolkaitsja Sander Sinilaid.Foto: Alar Truu
10. august 2018, 20:53

Paide arvas, et viik sobib neile Flora vastu 1:3 kaotusest paremini

Arvamusfestivaliga paralleelselt toimunud jalgpallimeistrivõistluste 22. vooru kohtumises suutis Paide linnameeskond tiitlikaitsjalt FC Floralt 3:3 viigipunkti napsata.

Kusjuures Paide kaotas avapoolaja 0:2 ning oli veel 72. minutil 1:3 taga. Ent Andre Frolovi penalti (73. min) ja Elevandiluuranniku mehe Yann Michael Yao värav (78. min) taastasid Flora ehmatuseks viigiseisu.

Kuigi üleminutid olid kodumeeskonna jaoks ärevad, siis rohkem väravaid Paides ei löödud. 636 pealtvaatajat said kahtlemata vinge elamuse.

Mänguskoori avas 22. minutil Flora paremäär Rauno Alliku, kes lajatas trahvikastijoonelt palli vasakuga alla nurka. Ülejäänud kaks Flora väravat lõi Frank Liivak (35. min lähedalt peaga, 63. min). Paide esimene (52. min) läks Flora vasakkaitsja Kevin Aloe omaväravaks.

Pool tundi hiljem alanud matši Nõmme Kalju ja FC Kuressaare vahel võitis kodus mänginud Kalju tulemusega 4:0. Kaks esimest väravat lõi ründaja Rimo Hunt (3. ja 43. min), kolmanda lisas keskkaitsja Vladimir Avilov (47. min). Lõpuvile eel, 87. minutil sahistas vahetusest sekkunud ründaja Robert Kirss.

Muide,10. minutil avanes Kuressaarel suurepärane šanss viigistada, ent Pavel Londak tõrjus Elari Valmase kehva penalti.