Paul Pogba.Foto: Reuters/Scanpix
11. august 2018, 09:29

Äsja puhkuselt naasnud Pogba aitas Manchester Unitedil põneva avamängu võita

Inglismaa jalgpalli meistriliiga avakohtumises alistas Manchester United kodus Leicester City 2:1.

United teenis kolmandal minuti pärast Leicesteri kaitsja Daniel Amartey käega mängu penalti ja Paul Pogbal polnud selle realiseerimisega raskusi. Pogba algkoosseisu kuulumine oli üllatus, sest Prantsusmaa koondislane naasis pärast MM-kulla võitmist puhkuselt vaid neli päeva enne meistriliiga avamängu.

83. minutil suurendas Luke Shaw Unitedi eduseisu 2:0 peale. Jamie Vardy teise üleminuti värav andis Leicesterile viigilootuse, aga kolme järelejäänud minutiga enamat ei suudetud.

Täna on Inglismaa kõrgliigas kavas kuus matši. Ragnar Klavani koduklubi Liverpool alustab hooaega homme, kell 15.30 võetakse vastu West Ham United. Vigastatud Klavan platsile ei jookse.