Eesti suusanoored koos Johannes Hösflot Kläboga (keskel riietes). (Facebook @suusaliit)

Sajandivahetusel sündinud noored suusasportlased viibivad sel nädalavahetusel Norras Sjusjoenis rahvusvahelises laagris, kus teiste seas jagavad õpetussõnu ka Johannes Hösflot Kläbo ja Ragnhild Haga.

Eestit esindavad laagris Stine-Lise Truu, Hanna-Brita Kaasik, Aveli Uustalu, Teiloora Ojaste, Vane Vähk, Martin Himma, Art Kristjan Olesk, Christopher Kalev, Jarmo Kaasiku, Karel Nagel ja treeneritena Asko Saarepuu ja Kadri Madissoo.

Näiteks esmaspäeva hommikune treening nägi ette kuut neljaminutilist intervalltreenigut, mida suvise ilma puhul tehti rabas. 

Jaga artiklit

1 kommentaar

C
Cac  /   09:54, 16. aug 2018
Võtke heaks või pange pahaks, aga mis treeningnippe sa sealt ikka ammutad, seda enam, et kõige olulisemiad vaevalt, et välja käiakse. Ega jalgratast uuesti ei leiuta tänapäeval, kui neil noortel vähegi pädevad treenerid on ja teatud vanusest võiks juba ise ka midagi teada treeningmetoodikast.
Küsimus on pigem selles, et leida endale kõige sobivam (edukam) treeningmudel kõigi võimalike hulgas, mitte jäädagi ka täiskasvanute klassis "klummardama" oma noorteklassi treeneri treeningfilosoofiat, koolkonda või mida iganes taolist.
Seda, et Klaabu oma suuri saladusi reetma hakkab ei tasu vast väga loota.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis