Rapla korvpallimeeskonna fännid.Foto: Stanislav Moshkov
16. august 2018, 23:04

NII SEE JUHTUS | Sport 16.08: superkarikas on jagatud, Rapla raputas kodust korvpallimaastikku

Palju kiidetud UEFA superkarikafinaal on peetud ning aeg on eluga edasi minna. Keda huvitab spordimaailmas toimuv, siis tasub meie otseblogil silma peal hoida, sest koondame siia päeva jooksul kõik tähtsa ja põneva. Naudime koos!
23:04

Õhtu lõpetame teatega Euroopa liigast. Head ööd ja kohtume juba homme!

21:45

Montenegros, Podgaricas toimuvatel U16 neidude B-divisjoni Euroopa meistrivõistlustel pidi Eesti koondis avamängus tunnistama Portugali 65:54 paremust.

Esimese veerandi kaotasid Pierre Bressanti hoolealused 12:21. Teisel veerandil näitasid eestlannad 14:12 paremust ning vähendasid poolajaks vahe 26:33 peale.

Anna Gret Asi resultatiivne 3+1 rünnak kolmanda veerandi alguses tõi eestlannad vaid viie punkti kaugusele. Õnnestuti veel paaril rünnakul ja vahe vähendati 34:37 peale. Portugali peatreener oli sunnitud aja maha võtma. Eesti õnnestus veel kahel rünnakul ning asus kohtumist 38:37 juhtima, kuid otsustavale veerandile mindi siiski Portugali 49:42 eduseisus.

Mängu lõpus eestlannad enam ohtlikult lähedale ei jõudnud ning turniiri esimeses mängus tuli tunnistada vastaste paremust. Ometigi näitasid neiud ilusat mängupilti ja võitluslikku vaimu.

Anna Gret Asi tõi eestlannade parimana 23 punkti ja 5 lauapalli. Portugali poolelt tõi Natalia Santos 18 silma.

Juba homme minnakse vastamisi Slovakkia naiskonnaga.

20:30

19:35
VORMEL 1

19:34

18:32
PURJETAMINE

11.-15. augustini toimusid Inglismaal Portlandis RS Feva paadiklassi U18 Euroopa Meistrivõistlused, kus Veronika Kuvatova ja Hannah Tuulas võitsid tüdrukute arvestuses hõbeda. Kokku osales antud paadiklassis 115 noort purjetajat 25. riigist.

Kuvatova ja Tuulas kommenteerisid oma nappi kullakaotust järgmiselt: "Asjaolu, et saime hõbeda täpselt samaväärsete punktidega, millega kullasaajad said kulla, teeb kaotuse ikka era kordselt napiks, kuid medalid ka veidi kuldsemaks."