Rain Veideman palliga. (Alar Truu)

Rapla korvpallimeeskond teatas äsja, et on uueks hooajaks löönud käed Eesti ühe parema korvpalluri Rain Veidemaniga. 

Möödunud hooajal Itaalia tugevuselt teise liiga klubis Udine mänginud Veidemani hooaja lõpp muutus välismängijate piirangu tõttu keeruliseks, kuid mängitud 27 liigamängus olid tema keskmised näitajad 30,7 minutit, 12,8 punkti, 3,7 lauapalli ja 3,2 korvisöötu. 

Meeskonna mänedžer Jaak Karp: „Rain on Raplas meie endiste ja praeguste mängijatega sel suvel juba mõnda aega treeninud. Ei ole saladus, et tema soov oleks ka edaspidi välismaal mängida, aga kuna praeguseks sobivat pakkumist  ei ole, otsustas ta uuele hooajale Rapla meeskonnas vastu minna.

Mul on hea meel, et Eestis jätkamise puhul pidas Rain just Raplat õigeks kohaks, kus temale omane mäng taas üles leida. Meie usume, et tema jaoks mitte just meelepärane hooaja lõpp Itaalias ei teinud Rain Veidemani kehvemaks korvpalluriks, vaid andis ainult kogemusi juurde.“

Jaga artiklit

2 kommentaari

H
Huviline fänn  /   16:19, 16. aug 2018
Täiesti nõus irw kommentaariga. Tema praegune tase ja vorm ei võimaldagi mängida kõrgemat mängu. Seda n'itasid ju Eesti koondises talvel ja kevadel tehtud esitlused. Eks ta sinna Itaaliaase, sellisel moel s___a keerates ja nii madalele minekuga tegi endale ikka paraja karuteene.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis