WRC
Ott Tänak Saksamaal. (McKlein/ Toyota Gazoo Racing WRC)

Eesti ekipaaž Ott Tänak - Martin Järveoja (Toyota) läbisid Saksamaa ralli hommikuse testikatse parima ajaga (2.52,9).

"Korralik testikatse oli väga oluline, sest me pole pikka aega asfaldil sõitnud," lausus Tänak Toyota tiimi pressiteenistusele.

"Testisime Saksamaaks juba mõnda aega tagasi, seega oli tore taastada sõidutunnetus. Tegime mõned muudatused, aga üldiselt oli tunnetus olemas ja tasakaal hea. Kõik toimis. Oli hea saada sellele kinnitus."

Saksamaa ralli esimene, publikukatse algab täna õhtul kell 20.08. Õhtuleht teeb terve nädalavahetuse jooksul rallist otseblogi, kust leiab värsked tulemused, kommentaarid, aga ka pilte ja videoid. Nii lõbusaid kui ka tõsiseid.

Allolevast videost saab kuulata ka Jari-Matti Latvala ja Esapekka Lappi inglisekeelseid mõtteid.

Jaga artiklit

3 kommentaari

M
ms  /   07:07, 17. aug 2018
Siiski omamoodi huvitav katse, kus mootorivõimsused ei määra resultaati vaid autode gabariidid, manööverdus omadused, võrdsemate autodega on kõige olulisemaks, juhi auto tunnetus, juhi autosõidu oskused ehk juhi meisterlikus.
Niiet, tulebvälja, et Tänak on peale kiirusete meisteri ka autovalitsemis-juhtimise meister. Muidugi rallis üks ilma teise omaduseta ei toimikski.
Selleljuhul on Tänakul kõik maailmameistri tiitli võitmiseks omadused olemas. Jääb kaks komponenti, ÕNN ja auto vastupidavus ja kiirus, kui need ka sobilikult toimivad, siis tiitel oleks vormistamis ning aja küsimus.
ÕNNE TÄNAKULE EDASPIDISEKS JA MM TIITLI VÕITMISEKS!
M
mario  /   21:22, 16. aug 2018
anna tuld,usun et maailma meistri tiitel pole kaugel

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis