Äsja peatreenerita jäänud Trans näitas head minekut.Foto: Aldo Luud
17. august 2018, 22:11

Premium liiga: Trans alistas kodus kindlalt Viljandi, Tammeka võõrsil Kuressaare

Äsja peatreenerita jäänud ja enne kohtumist Viljandi Tulevikuga uue juhendaja saabumist kinnitanud Trans näitas suurepärast mängu ja võttis kindla 4:1 võidu. Tammeka alistas Saaremaal 3:1 Kuressaare.

Trans tuli tänasele kohtumisele vastu keerulises seisus. Premium liigas oli kaotatud neli kohtumist järjest ning peatreener otsustas samuti lahkuda. Uus juhendaja, türklane Cenk Özcan veel treeneritoolil ei istunud.

Sellegipoolest näidati korralikku minekut ning poolajaks oldi 2:0 ees. Teise 45 minuti jooksul skooriti veel kaks korda, kuid viis minutit enne mängu lõppu lõi Viljandi penaltipunktilt auvärava.

Kuressaares ei saanud võõrustajad kuidagi mängu sisse ning 25. minutiks oli Tammeka juba kolm väravat löönud. Kaks neist sündisid 11-meetri karistuslöögist. Vastasseisu kolmanda penalti teenisid 76. minutil võõrustajad ning sarnaselt Viljandiga saadi vähemalt auvärav kirja.