Cristiano Ronaldo. Foto: ALBERTO PIZZOLI
18. august 2018, 20:58

Ronaldo debüüt Itaalias: värav jäi löömata, meeskond teenis üliraske võidu (1)

Itaalia jalgpalli kõrgliigas alustati uut hooaega. Avamatšis sõitis valitsev meister Juventus külla mullu 13. kohal lõpetanud Verona Chievole ning teenis üliraske 3:2 võidu.

Ühtlasi tegi oma debüüdi nii Juventuse särgis kui ka Itaalia liigas Cristiano Ronaldo. Portugallane tegi kaasa kogu kohtumise.

Juventus pääses kohtumist juhtima juba 3. minutil, kui palli suunas väravasse Sami Khedira. Enne avapoolaja lõppu õnnestus aga võõrustajatel mänguseis viigistada.

Riietusruumidest naastes kulus kümmekond minutit, kui Chievo penalti realiseeris ning omakorda juhtima pääses. Järgmise värava lõid samuti koduperemehed, kuid sel korral lendas pall oma võrku.

Juventusele päästis kolm punkti Federico Bernardeschi kolmanda üleminuti tabamus.

Statistiliselt oli valitseva meistri ülekaal mäekõrgune. Juventus valdas palli 74 protsenti mänguajast ning sooritas 24 pealelööki vastase kuue vastu.