Chelsea mehed võivad rõõmustada. Foto: JOHN SIBLEY
18. august 2018, 21:24

Uues kuues Arsenali vutimeeskond on kahe vooru järel nulli peal! (5)

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas alustati täna teise vooru mängudega. Põnevusmatšis alistas Londoni Chelsea koduväljakul linnarivaali Arsenali 3:2.

Chelsea pääses juba 9. minutil Pedro väravast juhtima. Kõigest 11 minutit hiljem kasvatas Alavaro Morata võõrustajate edu juba kaheväravaliseks ning tundus, et mäng on tehtud.

Siis ärkas aga ka Arsenal. 37. minutil vähendas vahe minimaalseks Henrih Mhitarjan, neli minutit hiljem tõi tabloole viigi Alex Iwobi. Poolaja lõpus oli külalistel võimalus veelgi sihile jõuda, ent häid võimalusi lasti luhta.

Riietusruumidest tulid aga näljasemalt välja koduperemehed. Surve kandis lõpuks ka vilja, võiduvärava lõi Marcos Alonso 82. minutil.

Chelsea on võitnud mõlemad seni peetud mängud. Arsenal, kellel hakkas Arsene Wengeri lahkumisega tänavu uus ajastu, pole punktiarvet veel avanud. Unai Emery käe all on kaotatud mõlemad matšid. Tõsi, vastased pole olnud kerged, nädal tagasi saadi lüüa valitsevalt meistrilt Manchester Citylt.

Kokku peeti Premier League´is täna kuus mängu. Homme on kavas kolm matši. Teine voor lõppeb esmaspäeval.