Spordivaria

NII SEE JUHTUS | Sport 19.08: Klavani uus koduklubi startis kahvatult (1)

Ohtuleht.ee, 19. august 2018, 23:35
Ragnar KlavanFoto: Martin Ahven
Ja tere päevast ka sporditoimetuse poolt! Pühapäeval toimub lisaks Saksamaa rallile (jälgi meie otseblogi!) veel palju põnevat. Kell 19 alustab Eesti võrkpallikoondis Riias EM-valikturniiri, vastaseks Läti ja Avo Keel. Väidetavalt sõidab Riiga 3000 eestlast, seega võib täna tegu olla Eesti, mitte Läti kodusaaliga. Pärnus toimub täna kell 18 kergejõustikuvõistlus, kus kaasa teevad teiste seas Magnus Kirt ja Gerd Kanter. Hilisõhtul kohtub Ragnar Klavani uus koduklubi Cagliari Itaalia liiga avamängus võõrsil Empoliga.

22:23
JALGPALL

Ragnar Klavani uus koduklubi Cagliari kaotas Itaalia liiga avavoorus esimese poolajal Empolile 0:1. Eesti koondislane täna veel kaasa ei löö.

22:20
VÕRKPALL
21:27
JALGRATTASPORT

Tanel Kangert pälvis Norra velotuuri viimasel etapil 38. ja kokkuvõttes 24. koha. Üldvõidu noppis Kangerti tiimikaaslane Astanast, venelane Sergei Tšernetski.

21:13
KERGEJÕUSTIK
 (Teet Malsroos)

17:14
KERGEJÕUSTIK
Magnus Kirt (Stanislav Moškov)
17:01
SAKSAMAA RALLI

WRC säutsub.

16:57
JALGPALL
16:24
ILUVÕIMLEMINE

15:58
JALGPALL

15:27
VORMEL-3

Jüri Vips võitis F3 Euroopa meistrivõistluste etapil Silverstone'i ringrajal kolmanda sõidu ning saavutas kahes ülejäänud sõidus neljanda ja teise koha. Kokkuvõttes tõusis Vips punktitabelis kolmandaks.

Vips: "Silverstone'i nädalavahetusega võib tõesti väga rahule jääda. Kvalifikatsioonid olid väga tasavägised ning esimeses oli veidi probleeme autoga. Teine aga kulges igati perfektselt. Kiirus oli läbi kogu nädalavahetuse väga hea ja esimestes sõitudes õnnestus oma stardikohta parandada. Viimases sõidus hakkasid lõpu poole rehvid kuluma, aga lõpuks suutsin siiski esikohta hoida."

Ralf Aron oli sunnitud katkestama esimese ja kolmanda sõidu ning teenis ühe punkti nädalavahetuse teisest sõidust.

13:00
KORVPALL

11:25
JALGPALL

11:11
KERGEJÕUSTIK

Pisut alla kaheksa tuhande jooksjaga kaheksas Viking Line Eesti Ööjooks kujunes taas meeleolukaks. Rahulolust pakatasid nii võitjad kui ka need, kes tulid lihtsalt soojal suveõhtul Rakveresse liikumist ja mõnusat seltskonda nautima.

Sportliku poole ehk korralike resultaatide eest kandsid hoolt Eesti jooksuparemikku kuuluvad välejalad. 10 km distantsil noppis kindla võidu Mark Abner (Treeningpartner) ajaga 31.38. Talle järgnes teisena Konstantin Gamov (Second Wind) Peterburist 32.36-ga ja kolmandana mullune võitja Marti Medar (Treeningpartner) 32.36-ga.

Mark Abner võistles Rakveres esmakordselt ning piltlikult öeldes, tuli, nägi ja võitis. „Selles mõttes oli harjumuspäratu, et väga kõvasti oli šõud ja see hoidis tuju üleval,“ lausus ta. „Igal pool oli palju rahvast, mis oli kihvt. Aitäh neile!“

Kolm kiiremat naist sama pikal distantsil olid Minna Kuslap (Jooksupartner) ajaga 38.02, Daana Suun (Sportland) 38.25 ning Liliana Torn (Täppsportlased) 38.53.

10:28
KERGEJÕUSTIK

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee