Magnus KirtFoto: Stanislav Moškov
Kergejõustik
19. august 2018, 20:42

NII SEE JUHTUS | Magnus Kirdi vägev viskehoog hullutas Pärnu publikut (3)

Täna Pärnus toimunud rahvusvahelisel kergejõustikuvõistlusel hoolitses parima tulemuse eest EMi pronksimees Magnus Kirt, kes võitis odaviske 84.43ga.

Õhtuleht vahendas Pärnu võistlust kohapealt tekstipõhise otseülekandena, mis on allapool!

20:40
Deivil Tserp

Magnus Kirt läheb odaviskes võitjana viimasele katsele ja lõpetab oma stabiilse seeria 84.34ga. Esikoha tõi talle tulemus 84.43.

20:38

Tanel Laanmäe saab odaviskes 78.54ga teise koha.

20:36

Meeste 300 m jooksu võitis lätlane Janis Leitis ajaga 33,31. Rasmus Mägi oli 33,95ga kolmas.

20:32

Magnus Kirdi viiendal katsel kandub oda 85 meetri joone alla - 84.43 kindlustab tema liidrikohta.

20:24

Magnus Kirdi neljas katse toob taas pika odakaare - 83.54.

20:21

Häid uudiseid naiste 300 m jooksust, kus Ann Marii Kivikas püstitas Eesti A-klassi rekordi 39,74. Esikoha sai ukrainlanna Tatjana Melnik, kes läbis distantsi 37,10ga.

20:15

Eile Birminghami Teemantliiga etapil kolmandaks tulnud Magnus Kirt paugutab ka Pärnus korralikult - kolmandal katsel saab ta kirja 82.49. Tema liidritulemus on 84.07.

19:58

EMi pronksimees Magnus Kirt parandab teisel katsel tulemust ja viskab oda 84.07.

19:56

Naiste vasaraheite võitis venelanna Sofia Palkina tulemusega 69.86. Teiseks tuli Anna Maria Orel 66.25 ja kolmandaks Kati Ojaloo 64.22ga.

19:54

Naiste 1000 m jooksu võidab Sara Kuivisto Soome rekordiga 2.40,81. Teiseks tuli Liina Tšernov 2.44,55ga.

19:52

Tanel Laanmäe viskab avakatsel oda 78.56.

19:49

Meeste kuulitõuke võitis Bosnia ja Hertsegoviina esindaja Mesud Pezer - 20.33.

19:48

Magnus Kirt alustab odaviset kohe 80-meetrise katsega - 82.70.

19:47

Naiste vasaraheites parandas Anna Maria Orel viiendal katsel tulemust - 66.25.

19:40

Naiste kaugushüppe võitis ukrainlanna Kristina Grušitina 6.61ga. Teda autasustas kaasmaalasest kõrgushüppe eksmaailmameister Bogdan Bondarenko.

19:11

Meeste 100 m jooksu võidab ukrainlane Aleksandr Sokolov, kelle aeg on 10,41.

19:08

Kettaheite võidab rootslane, EMi neljas mees Simon Pettersson 63.54ga.

19:07

Martin Kupper heidab kuuendal katsel ketast 62.41 ja saab teise koha.

19:04

Gerd Kanteri viimase katse pikkus on 59.68 ja ta lepib täna 60.43ga, mis annab viienda koha.