Manchester Unitedi peatreener Jose Mourinho.Foto: Reuters/Scanpix
19. august 2018, 20:11

Ei läinudki palju aega, kui Manchester United sai juba üllatuskaotuse

Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel on käimas alles teine mänguvoor, kuulus Manchester United aga pidi juba alla neelama mõru pilli.

Avavoorus raskustega kolm võidupunkti noppinud ManU jäi täna võõrsil Brightoni vastu poole tunniga 0:2 taha ja kaotas lõpuks 2:3. 25. ja 27. minutil skoorisid Glenn Murray ja Shane Duffy. 34. minutil vähendas Romelu Lukaku küll vahet, kuid poolaja eelviimasel minutil realiseeris Pascal Gross penalti seisuks 3:1. Mängu viimasel minutil sai samaga hakkama ka Paul Pogba, kuid see enam ei päästnud külalisi.

Teine Manchesteri klubi City purustas aga mõni tund varem koduplatsil Huddersfieldi 6:1. Sergio Agüero tegi kübaratriki, ühe värava lisasid võitjate kontosse Gabriel Jesus ja David Silva ning üks tuli omaväravast. Watford oli võõrsil 3:1 üle Burnleyst.