WRC
Akido Toyoda (vasakul) ja Jari-Matti Latvala. (Toyota Gazoo Racing WRC)

Tänavusel hooajal Toyota rallitiimiga liitunud Ott Tänak on oma uuele leivaisale toonud kolm etapivõitu. Head kiirust on näidanud ka teised, kuid Yarise töökindlus jätab endiselt soovida. 

Nädalavahetusel peetud Saksamaa rallil rikkus tehniline probleem Jari-Matti Latvala võistluse. Varasemalt on jukerdanud nii Esapekka Lappi kui ka Tänaku masinad. 

Toyota president Akio Toyoda oli Tänaku võidu ning Lappi kolmanda koha üle mõistagi rõõmus, ent kripeldama jäi Latvala võistlus. 

"Tunnen südamest kaasa Jari-Matti Latvalale ja Miika Anttilale (Latvala kaardilugeja - toim.), kes ei saanud tehnilise probleemi tõttu rallit lõpetada," sõnas Toyoda pressiteate vahendusel. 

Ta jätkas: "Ühel päeval ütles Jari-Matti mulle, et selle autoga on väga hea sõita. Ta kordas sama ka Saksamaa ralli ajal. Sellepärast on tõeliselt kahju, et tema võistlus nii lõppes." 

Toyoda vabandusi ei otsi. "Meie kohustus on luua masin, millele saab täielikult loota. Siiani pole me sellega hakkama saanud," tõdes ta. "Peame rohkem pingutama, et auto veel paremaks muuta."

Jaga artiklit

2 kommentaari

J
Jüriöö  /   14:28, 20. aug 2018
Au ja kuulsust sulle TOYODA,sõidan aastaidCOROLLAga ja ühtegi halba sõna pole öelda.
T
Toyotal on üle maailma koostööpartnereid osade valmistajaid  /   15:20, 20. aug 2018
USAs olid probleemid Kanadas valmistatud elektroonilise gaasipedaalianduriga.

Päevatoimetaja

Marvel Riik
Telefon 51993733
marvel.riik@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis