James Milner penaltit realiseerimas.Foto: Reuters/Scanpix
20. august 2018, 23:52

Liverpool avas Klavani-järgse ajastu võiduga (1)

Inglismaa jalgpalli meistriliigas alistas Liverpool päeva ainsas kohtumises võõrsil Crystal Palace'i 2:0. Tegemist oli esimese mänguga, kus Liverpooli nimekirjas polnud Itaalia kõrgliigasse siirdunud Ragnar Klavanit.

Liverpool läks juhtima esimese poolaja viimasel minutil. Endine Liverpooli keskkaitsja Mamadou Sakho tõmbas karistusalas maha Mohamed Salah' ja järgnenud penalti realiseeris James Milner.

75. minutil jäi Crystal Palace vähemusse, sest Aaron Wan-Bissaka tegi viimase väljakumängijana vea Salah'le, kes lootis kiirrünnakust Liverpooli eduseisu suurendada. Wan-Bissaka viga oli väljaspool karistusala ja seekord enam penaltit ei antud.

90.+3. minutil vormistas lõppskoori Sadio Mane.

Liverpool on kahe vooruga teeninud kaks võitu. Sama seis on ka Manchester Cityl, Londoni Chelsea'l, Watfordil, Tottenhamil ja Bournemouthil.