Võrkpall

Markkus kurvastas isa Avot, kellele aga hoidsid vollelahingus pöialt perekond Keele teised liikmed? (1)

Karl Juhkami, Ville Arike, 21. august 2018, 00:03
PÕHJUS JA TAGAJÄRG: Mängus kaks serviässa virutanud poeg Markkus Keel (nr 22) ajas isa Avol meele kibedaks.Foto: Tiina Kõrtsini

Pühapäeval tehti Riias ajalugu, sest Eesti võrkpallikoondise kauaaegne peatreener Avo Keel astus lõunanaabrite lätlaste tüürimehena oma kodumaa rahvusmeeskonna vastu. Olukorra muutis pikantsemaks asjaolu, et Eesti eest astus väljakule Avo poeg Markkus Keel. Ning mitu Keelt istus publiku hulgas.

Kui mängu ajal peresidemetele ei mõeldud, siis enne ja pärast ikka. „Olen üheksa aastat olnud Eesti peatreener ja poiss, kurinahk, tegi ka kahes esimeses geimis paha asja (Markkus käis igas geimis servimas ning kahes esimeses sai ässa kirja - toim). Publiku seas olid ka abikaasa, ema-isa. Kõik ütlesid, et mängul on kummaline olla, sest ei tea, kelle poole hoida,“ rääkis Avo.

Kaasa tulid elama ka pere teised lapsed, Markkuse vanem vend Marttigi on kandnud Eesti koondise särki.  „Meie pereelust suure osa moodustabki võrkpall ja on paratamatu, kui isa-pojad vahel vastamisi satuvad,“ ütles pereema Kai Keel.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

21. august 2018, 16:30
Vollekoondise abitreener lõi käed Poola "Eesti" klubiga
19. august 2018, 20:55
GALERII | EI AITA KA AVO! Eesti võrkpallikoondis seljatas valiksarja avamängus Läti

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee