Atletico Madrid suutis Tallinnas linnarivaali Reali üle mängida, kuid Valencia vastu ei suudetud endamat 1:1 viigist.Foto: Imago/Scanpix
21. august 2018, 13:05

Tallinnas Superkarika võitnud Atletico libastus koduliigas juba avavoorus

Eelmisel hooajal La Ligas Barcelona järel teise koha saanud ja kuus päeva tagasi Lilleküla staadionil Superkarika pea kohale tõstnud Atletico Madrid kaotas Hispaania meistriliigas juba avavoorus punkte.

Kuigi 26. minutil läks Madridi meeskond Antoine Griezmanni söödu väravaks realiseerinud Angel Correa tabamusest juhtima, ei suudetud edu hoida ja kui teist poolaega oli mängitud 11 minutit, viigistas Rodrigo mänguseisu.

90. minutil oli Valencial võimalus ka mäng enda kasuks pöörata, kuid sloveen Jan Oblak suutis Daniel Wassi löögi tõrjuda ja meeskonnale punkti päästa. Nii Barcelona kui ka Madridi Real alustasid liigahooaega võidukalt.