Võrkpall

ÜKS KÜSIMUS: miks toimus võrkpallikoondise mäng Kalevi spordihallis, kuhu publik peaaegu ära ei mahtunud? (5)

Karl Juhkami, 22. august 2018, 21:40
Eesti võrkpallikoondis tänamas Kalevi spordihalli tulnud fänne.  cev.lu
Eesti võrkpallikoondis pidas täna oma esimese kodumängu 2019. aasta EM-valiksarjas. Kalevi spordihalli kogunenud publik ei pidanud küll mängukvaliteedis pettuma, kuid paraku pidid mitmed inimesed kohtumist püstijalu jälgima. 

1700 istekohaga Kalevi spordihall oli juba pool tundi enne kohtumise algust puupüsti täis ning ametliku protokolli alusel jälgis sinilõvide lahingut 2300 inimest. Miks ei viidud kodumängu võrkpalli suurt menu arvestades aga suuremasse spordisaali?

"Kõik suuremad saalid olid selleks perioodiks juba hõivatud," sõnas võrkpalliliidu peasekretär Helen Veermäe. "Ega meil väga palju variante ka pole, sisuliselt ainult Tondiraba jäähall. Saku Suurhall on küll ka, aga seal pole me ajalooliselt väga palju mänginud ning on väikesed probleemid põrandaga."

Helen Veermäe (keskel)   Alar Truu

Veermäe sõnul on oluline, et kedagi ukse taha siiski ei jäetud. "Kõik, kes tahtsid mängule tulla, pääsesid ka uksest sisse ja parem täismaja hubases Kalevi hallis, kui pooltühi suurem saal. Jaanuaris võime küll mõelda, et mida teha, aga paraku on Tondiraba juba praegu broneeritud. Vollefännid peavad lihtsalt teadma, et kui soovivad saali saada, peavad nad varem kohale tulema."

Samal teemal

24. august 2018, 14:39
Robert Täht enne mängu Iisraeli karukoopas: meil pole lihtne, lätlased said seal sauna

5 KOMMENTAARI

v
võrkpalli 28. august 2018, 17:36
fännide massiline (võib ju üelda küll nii) lisandumine on ju juba pea aasta tunda näha. Juba saarlastele käisid maarotid ka üle Eesti kaasa elamas nii...
(loe edasi)
v
volle fänn 23. august 2018, 09:49
Eriti rumal Ametniku jutt. Tule varem kohale. Broneeri ise varem suurem saal ära. Eesti Rootsi oli Tondirabas täismaja, miks nüüd oleks pidanud vähem olema? Teeme Eesti Läti mängu Pärnu rabahallis - poole maapeal ju. Või veel parem, Iklas. Piisavalt suur saal, ostame lihtsalt enne mängu tühjaks.
Loe kõiki (5)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee