Joonas TammFoto: Sarpsborg 08
23. august 2018, 23:10

NII SEE JUHTUS | Sport 23.08: Eesti jalgpalluri koduklubi on lähedal Euroopa Liigasse jõudmisele (1)

Eilne äge võrkpallipäev on läbi saanud ning Eesti koondis peab mõtlema juba pühapäeval Iisraelis peetavale uuele mängule. Täna õhtul oli kodusel spordisõbral põhjust pöörata pilgud Norramaale Sarpsborgi, kus kohalik meeskond võttis jalgpalli Euroopa liiga play-off'i avamängus vastu Tel Avivi Maccabi. Eesti koondislase Joonas Tamme koduklubi on edukalt läbinud kolm ringi ning 3:1 võiduga jõuti alagrupiturniirile väga lähedale.
22:20

22:19

22:14

Mäng läbi ja lõppseis rõõmustav 3:1

21:21

VÄRAV! Sarpsborg on kaheväravalise edu taastanud, värava autoriks Patrick Mortensen. 3:1

21:10

Teine poolaeg on alanud!

20:56

Uskudes Sarpsborgi Twitteri kontot ja automaattõlget, sündis viigivärav penaltist. Kollast kaarti arvestades pakuks, et süüdlaseks oligi Tamm.

20:53

Ning minut hiljem sai islandlane Viðar Örn Kjartansson võõrsilvärava kirja, mis jätab kordusmänguks Maccabile veel korralikud võimalused.

20:51

12. minutil sai Joonas Tamm kollase kaardi

20:16

JA TULEB KOHE KA TEINE! Uskumatu algus! Matti Lund Nielsen saab samuti jala valgeks ning skoor on seitsme minuti järel juba 2:0!!! Külm dušš Iisraeli tippklubile

20:11

Joonas Tamm on kenasti Sarpsborgi algkoosseisus ning eestlase leivaisa alustab kodupubliku ees Tel-Avivi Maccabi vastu suurepäraselt. Juba teisel minutil viib Tobias Heintz Norra klubi 1:0 ette!