U16 korvpallikoondis.Foto: basket.ee
23. august 2018, 16:49

SUPER! Vägeva kaitsega U16 korvpallikoondis alistas EMil Suurbritannia

Montenegros, Podgoricas peetaval U16 tütarlaste B-divisjoni EM-il alistas Eesti 9.-16. koha mängus Suurbritannia tulemusega 42:28.

Avaveerandi 12:9 võitnud eestlannad mängisid teise veerandi 7:7 viiki ning poolajale siirduti 19:16 eduseisus. Kolmas veerand kuulus Eestile 16:6 ja otsustavale neljandikule mindi vastu 10-punktilise edumaaga - 32:22.

Neljandal veerandil hoiti mängu kontrolli all ning väärtuslik võit teeniti numbritega 42:28. Viimase kümne minutiga lasti endale visata vaid kuus silma ning terve mänguga kogusid vastased alla 30 punkti.

Eesti parimana tõi Marie Anette Sepp 19 silma, Anna Gret Asi lisas 8 punkti ja viis lauapalli. Vastaste poolelt tõi Rebecca Adjeiwaah Dwomoh 9 punkti.

Eesti mängib nüüd edasi kohtadele 9.-12. Järgmisena tuleb vastamisi minna Iirimaa-Norra paari võitjaga.