F1
Michael Schumacher. (Reuters/Scanpix)

Prantsusmaa väljaanne Paris Match avalikustas peretuttava abiga 2013. aasta lõpus raske peatrauma saanud Michael Schumacheri igapäeva elu kohta pisikese, et paljutähendusliku detaili. 

"Kui Michael pannakse ratastooli ning talle näidatakse aknast teisel pool järve paiknevaid mägesid, siis puhkeb ta vahel nutma," sõnas peretuttav väljaandele Paris Match. 

Anonüümse peretuttava sõnul on seitsmekordne vormel-1 maailmameister kaotanud kõnevõime ning samuti on tal probleeme mäluga. Sellegipoolest pidi Schumacheri seisund vaikselt paranemise märke näitama. 

Michael Schumacher elas 2013. aastal läbi ränga suusaõnnetuse ja pärast seda pole ta avalikkuse ette sattunud. Tema täpset seisundit teavad vaid lähedased.

Jaga artiklit

12 kommentaari

M
Mina   /   17:01, 26. aug 2018
suht mõtetu inimene ,olen 2x peaga auto esiklaasis käinud,niiet 1x klaas läks vahetusse,1 x rattaga (ilma kiivrita) kukkunud peaga vastu asfaltit ja ei midagi,pidi tal nii õnnetult see kukkumine minema,oli ju kiiver isegi peas. Mees kes kihutas pidevalt üle 300 km/h formeliga,karm. Õnneks jõudis oma elus kõik saavutada,hea et varem ei juhtunud.
N
nonoh  /   05:48, 26. aug 2018
pisaraid peaksid valama ajakirjanikud, kellel puudub haridus ja empaatiavõime. Mis "kõrgkool" küll selliseid välja laseb? Ega ometi Tartu Ülikool. Või treib neid ajaleht ies.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis