Zakaria Beglarišvili. Foto: Teet Malsroos
24. august 2018, 22:45

Flora ei jätnud Tammeka vastu midagi juhuse hooleks

Jalgpalli Eesti meistriliiga 24. vooru avakohtumises purustas valitsev Eesti meister Tallinna Flora külla sõitnud Tartu Tammeka 5:0.

Rohevalgete eest avas 16. minutil mänguskoori Zakaria Beglarišvili, kes suunas peaga väravasse Gert Kamsi tsenderduse. Kümme minutit hiljem oli Flora eduseis juba kaheväravaline, sest oivalise söödumängu lõpetas väravaga Frank Liivak. Tammekal oli avapoolaja lõpus võimalus penaltist kaotusseisu vähendada, kuid Tauno Tekko ei suutnud Mait Toomi üle mängida.

Teisel poolajal võttis Flora jõuga oma. Esmalt virutas iluvärava Rauno Alliku (vasaku jalaga tahaposti) ning seejärel keerutas karistuslöögi Tammeka väravavõrku Flora kapten Kams. Kohtumise lõppseisu 5:0 vormistas Henrik Pürg.