Jalgpall

Nabil Fekir kommenteeris lõpuks ebaõnnestunud üleminekut Liverpooli 

Toimetas Gerd Eston Sepp, 25. august 2018 13:24
Nabil Fekir.Foto: AFP/Scanpix
Nabil Fekir oli sel suvel väga lähedal Liverpooliga liitumisele, kuid üleminek nurjus veidi enne MMi teadmata põhjustel. Prantslane ei oska ka ise kommenteerida, mille taha asi jäi.

Ka Chelsea oli üleminekuakna viimastel päevadel ründavast poolkaitsjast huvitatud, kuid Nabil jäi Lyoni ning tegi eilses 2:0 võidumängus Strasbourg'i vastu ka selle hooaja debüüdi, kui liitus 79. minutil vahetusest.

"Kuulsin palju asju. Tõeline põhjus? Ainult Liverpool teab. Selliseid asju juhtub, nii lihtsalt on. Peame edasi liikuma, see on nüüd minevik. Olen ebaõnnestunud üleminekuga Liverpooli leppinud," lausus Fekir pärast kohtumist.

Lyoni peatreeneri Bruno Genesio sõnul oli klubi kaptenil aga palju keerulisem olukorraga leppida. "Selliseid situatsioone pole kunagi lihtne aktsepteerida, kui oled nii lähedal lepingule klubiga, kuhu minna tehad. Kus tahad järgmisele tasemele jõuda ja karjäärile hoog sisse anda, kuid oleks võinud ka hullemini minna. Ta on Lyonis, tugevas klubis, ta on Meistrite Liigas mängiva meeskonna kapten."

Samal teemal

25.07.2018
NII SEE JUHTUS | Sport 25.08: suured mängud Euroopa jalgpalliväljakutel, võrkpallinaised pakkusid vägeva etenduse
25.07.2018
ZLATAN TEEB, MIS TAHAB! Ibra jättis LA mängule minemata, sest tahtis Ed Sheeraniga kohtuda?
25.07.2018
30 minutit varem alustanud Mourinho andis 259 sekundi pikkuse pressikonverentsi
25.07.2018
VAR säras, kuid Bayern võttis siiski kohustusliku võidu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee