Koduväljakul võitsid Eesti võrkpallurid Iisraeli kindlalt 3:0!Foto: Erki Pärnaku
26. august 2018, 23:38

NII SEE JUHTUS | Sport 26.08: võrkpallikoondis pääses EMile, Klavanilt rööviti debüütmängus võit (1)

Pühapäeva tähtsaim sündmus leidis aset Iisraelis, kus kohalikud võrkpallurid võõrustasid Eesti koondist. Meie mehed võitsid ja kindlustasid koha EM-finaalturniiril!

Kell 21.30 pöörati pilgud Itaalia suunas, kus Cagliari särgis tegi debüüdi Eesti jalgpallikoondise kapten Ragnar Klavan. Dramaatilisel kombel jäi meie mees võidupunktidest siiski ilma.

23:36

22:45

Sassuolo on kahjuks viigistanud. Ründaja avanes Klavani selja taha ning Raku teda püüda enam ei suutnud. 1:1

25:20

Ja ka Eesti võrkpallurid on selle geimi võidukalt lõpetanud!

21:43

Ragnar Klavani koduklubi Cagliari on läinud 10. minutil 1:0 juhtima. Värava autoriks Leonardo Pavoletti

21:39
21:18

Eesti on lähedal ülimalt tähtsale geimivõidule

21:26
10:11

Kolmandas geimis on Iisrael taas ärganud, kud mõnepunktilise kaotusseisu on Cretu hoolealused tagasi mänginud.

24:24

Eesti pääses vahepeal mitme punktiga juhtima, kuid Iisrael võitles end tagasi mängu ja seis on viigis

20:17
7:7

Eesti koondis on järele roninud

20:13
VÕRKPALL

Iisrael - Eesti on mängu alustanud ning juudimaa mehed on korralikult alustanud. Haaratud on 4:1 eduseis