Leonardo Pavoletti tabamustest võiduks ei piisanud.Foto: EPA/Scanpix
26. august 2018, 23:31

DRAAMA! VAR röövis Klavanilt ja Cagliarilt 9. lisaminutil võidu (6)

Ragnar Klavani debüüt Cagliari särgis pakkus väravaid ja kuhjaga draamat. Üheksanda lisaminuti tabamus päästis Sassuolole 2:2 viigi.

Kohtumine sai Cagliari jaoks suurepärase alguse: juba kümnendal mänguminutil viis Leonardo Pavoletti kodumeeskonna 1:0 ette. Eduseis püsis kuni teise poolaja alguseni. 53. minutil avanes Dominico Berardi Klavani selja taha ning väledale Itaallasele Raku enam järele ei jõudnud.

73. minutil lendas Darijo Srna nurgalöök üle Klavani pea ning Pavoletti päeva teine tabamus viis Sardiinia klubi taas juhtima. Sellega ei olnud mäng veel tehtud. Draamat jätkus ka lisaminutiteks.

Sassuolo keskkaitsja Marlon teenis teise kollase kaardi ning pidi veidi enne ülejäänud meeskonda riietusruumi poole vantsima. Seitsmendal üleminutil sekkus ka VAR ning Sassuolo teenis Filippo Romagna käega mängu eest penalti, mille Kevin-Prince Boateng realiseeris. Sellegipoolest sai Cagliari kirja hooaja esimese punkti.