Reali mehed võivad rõõmustada. Foto: ALBERT GEA
27. august 2018, 10:00

VIDEO | Kaotusseisu jäänud Madridi Real sai võimsa võidu (2)

Hispaania jalgpalli kõrgliiga teises voorus teenis kindla 4:1 võidu Madridi Real. Vaatamata sellele, et Girona vastu jäädi 0:1 kaotusseisu.

Reali mehed said võõral väljakul külma dušši kaela 16. minutil, mil Borja Garcia Girona juhtima viis. Külalistele tõi leevendust 39. minut, kui penalti realiseeris Sergio Ramos. 1:1 viigiseisul mindi ka poolajale.

Järgmine kolmveerandtund kuulus aga kindlalt Realile. 52. minutil viis Karim Benzema penaltist Madridi suurklubi juhtima. 59. minutil kasvatas Gareth Bale edu kaheväravaliseks ning viimase naela lõi Girona kirstu Benzema kümmekond minutit enne matši lõppu.

Kahe vooru järel jätkab Real täiseduga ning hoiab liidrikohta. Kaks võitu on kirjas ka Barcelonal, kes sai Ousmane Dembele tabamusest võõral väljakul 1:0 jagu Valladolidist. Viimased teise ringi matšid peetakse täna.