Tottenhami väravate eest hoolitsesid Harry Kane (vasakul) ja Lucas Moura.Foto: Reuters/Scanpix
27. august 2018, 23:53

Tottenham murdis Manchester Unitedi 3:0 ja jätkab täiseduga

Inglismaa jalgpalliliiga 3. vooru lõpetas suurte rivaalide Manchester Unitedi ja Tottenhami mäng, võõrsil mänginud pealinna klubi võitis koguni 3:0!

United valdas rohkem palli ja tegi mängu jooksul üle 20 pealelöögi väravale, kuid raamidesse suundus neist ainult viis tükki. Rünnakute lõppfaasis oldi suhteliselt hambutud, lisaks pööras õnn selja. Tõsi, kes teab, mis edasi saanuks, kui esimese veerandtunni möödudes suutnuks Romelu Lukaku terava nurga alt palli väravasse suunata - löök läks napilt mööda.

Poolaeg lõppes väravateta, kuid kohe teise poolaja alguses, 50. ja 52. minutil viisid Harry Kane ja Lucas Moura külalised 2:0 ette. Unitedi peatreener Jose Mourinho tegi seejärel vähem kui kümne minuti jooksul ära kõik kolm lubatud vahetust, kuid tulu ei tõusnud. Hoopis 84. minutil lõi Lucas ilusa läbimurde järel oma teise kolli ning homme saame Inglise meediast taas lugeda nõudeid kedagi vallandada.

Tottenham jätkab täisedu, 9 punktiga, ManU püsib avavoorust saadud 3 punkti peal.