WRC
Sebastien Ogier. (Reuters/Scanpix)

Autoralli MM-sarja valitsev maailmameister Sebastien Ogier ütles, et Fordi tehas võiks M-Sporti senisest enam toetada. Vastasel juhul on vahetab ta suure tõenäosusega võistkonda.

Ogier nõudis suuremat Fordi tuge juba eelmisel suvel ja siis prantslase soov täideti.

"Jah, oleme tänavu Fordilt tunduvalt enam tehnilist tuge saanud kui 2017. aastal, aga minu arust ei piisa sellest, et tehasetiimidega võistelda. Tegelikkuses on M-Sport endiselt eratiim. Seda fakti on raske alla neelata ja see peab kindlasti muutuma. Vastasel juhul väheneb M-Spordis jätkamise võimalus oluliselt," vahendas tema sõnu portaal rally.it.

"Praegu ei tundu meie auto kõige parem olevat. Arendustöö käib, aga minu hinnangul läheb sellega liiga kaua aega. Esialgu olid osad detailid mõeldud üldse järgmiseks aastaks," lisas Ogier.

MM-sarja lõpuni jään neli etappi. Hyundai esipiloodil Thierry Neuville'il on koos 172 punkti, Ogier on 149 punktiga teisel kohal. Kolmas on 136 punkti kogunud Ott Tänak (Toyota).

Jaga artiklit

4 kommentaari

K
Küsimus  /   00:57, 30. aug 2018
Huvitav, kas Oti ja Martini tiimi (ilmamees, abid) lahkumine mõjusid auto arendamisele nii tugevalt?
N
Njah  /   00:20, 29. aug 2018
mitmekordne maailmameister võib veidi rohkem rinna õhku täis tõmmata küll. Vähemad vennad riskiksid selliste avaldustega üldse ilma sõitjakohata jääda. On väike kahtluseuss, et asi pole tegelikult kehvas autos, pigem kipub mehel endal piir ette tulema. Aga ärimehevaistu on tal küllaga.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis