Alexis Olympia koos ema Serenaga. (Instagram @serenawilliams)

Serena Williamsi tütar Alexis Olympia saab sel nädalal üheaastaseks, kuid emme uskumuste tõttu väike ilmakodanik pidupäeva tähistada siiski ei saa. 

Tütre läheneva sünnipäeva tõttu uuriti Serenalt aasta viimase tennise Suure slämmi turniiri US Openi pressikonverentsil, kuidas ta Alexis Olympia pidupäeva tähistab. 

Serena vastus jahmatas ilmselt aga paljusid. "Olympia ei tähista oma sünnipäeva. Oleme Jehoova tunnistajad, seega me ei tähista seda."

Jehoova tunnistajad ei tähista sünnipäevi, kuna nad on seisukohal, et see ei meeldi Jumalale. Kuigi Piiblis otses keeldu sünnipäevade pidamisele pole, on Jehoova tunnistajate arvates sünnipäevadel paganlik algupära. 

Jaga artiklit

4 kommentaari

T
Tore kui ei tähista siis saab laupäeval ikka tähistada Jehoova rõõmustus püha!  /   00:21, 29. aug 2018
Neil on jah see kirjas et sünnivad üks kord mitte mitukorda. Nad ei tohi verd anda ega ka vastu võtta! Kui juhul kriitiline seis on siis arst annab ikka ja ta ei ole teadvusel, siis ta ei ole üleastunud. Muidu nad on väga targad ja rõõmsad inimesed.
K
Karin  /   22:39, 28. aug 2018
Tee mis tahad aga mina ei saa kah aru sellest sünnipäeva tähistamise kultusest, päev nagu iga teinegi. Minu arvates on see tarbimis ühiskonna püha ehk järjekordne põhjus raha kulutamiseks.
Kui midagi tähistada siis saab seda teha igal suvalisel päeval.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis