Pärnu Vapruse meestel täna rõõmustamiseks põhjust eriti polnud. Foto: Robin Roots
28. august 2018, 21:12

VIDEOD | Meistriliiga alumine nelik favoriitidele vastu ei saanud

Jalgpalli Eesti meistriliiga 25. vooru mängudes üllatusi ei sündinud. Meistriliiga neli viimast meeskonda Kuressaare, Viljandi Tulevik, Pärnu Vaprus ja Tallinna Kalev pidid kõik kaotuse vastu võtma.

Kuressaare jäi koduväljakul 0:3 alla Narvale. Piirilinlaste tabamuste eest hoolitsesid Aleksandr Zakarliuka, Dmitri Barkov ja Eduard Golovljov.

Tulevik pidi Viljandi linnastaadionil viis palli enda võrgust välja korjama. Nõmme Kalju 5:2 võidumängus sahistasid väravavõrku Marko Brtan (2x), Igor Subbotin, Maximiliano Ugge (penaltist) ja Kaspar Paur. Tuleviku kahe auvärava eest hoolitses Lauri Elur.

Meistriliiga punane latern Pärnu Vaprus murdus Paide vastu alles mängu viimasel kolmandikul. Mängu 63. minutil avas mänguskoori Martin Kase ning veerand tundi hiljem oli Tarmo Neemelo ja Henri Välja abil mängu lõppskooriks 3:0.

Tallinna Kalevi kaotas võõral väljakul Tartu Tammekale 0:1. Mängu ainsa värava lõi Henri Järvelaid.