Tennis

Serena Williams: ma poleks kunagi uskunud, et abiellun valge mehega (21)

Ville Arike, välismeedia põhjal, 1. september 2018, 00:05
ÕNNELIKUD: Serena Williams koos abikaasa Alexis Ohanianiga.Foto: EPA/SCANPIX

Kui avaldati USA lahtiste tennisemeistrivõistluste naiste üksikmängu tabel, nägi terav silm kohe sinna programmeeritud suurt intriigi: õed Serena ja Venus Williams võivad omavahel kohtuda juba kolmandas ringis. Nii juhtuski ja kui ilm lubab, mängivad nad Eesti aja järgi täna öösel. Ning Eesti jaoks võib tekkida eraldi intriig. Kui oma kolmanda ringi mängu võidab Kaia Kanepi, siis on tema järgmine vastane just Williamsite-mängu võitja!

Aga täna räägime Serenast. Ta võitis USA lahtised esimest korda 1998. aastal, segapaarismängus, koos valgevenelase Maksim Mirnõiga. Pärast seda on Serena teeninud Suure slämmi turniiridel üksikmängus rekordilised 23 esikohta. 2017. aastal võitis Serena rasedana Austraalia lahtised meistrivõistlused ning sünnitas seitse kuud hiljem tütre Olympia, kes täna saab aastaseks!

Serena ei tahtnud neljanda elukümnendi teise poolde jõudmisele vaatamata teha tennisega lõpparvet, kuid suurde mängu naasmine võttis loodetust kauem aega. Ja polnud selge, kas ta suudab uuesti domineerima hakata. Aga tagasi ta nüüd on – tõestuseks finaali jõudmine sel suvel Wimbledonis.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

1. oktoober 2018, 10:20
Serena Williams paljastas ülla eesmärgi nimel oma rinnad
5. september 2018, 12:50
Ville Arike | Selgitus Valdo Randperele, miks Serena Williams looma häält tegi
2. september 2018, 23:00
Serena Williams enne mängu Kaia Kanepiga: ta teab, kuidas mängida väga head tennist
2. september 2018, 10:11
Kes on Kaia Kanepi konkurendid? Maailma esikümnest jätkab turniiri vaid kolm naist

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee