Proua president käis Narvas kohalikule Transile kaasa elamas. (VPK / Mattias Tammet)

Eesti Vabariigi president Kersti Kaljulaidist sai esimene taasiseseisvumisjärgne Eesti riigipea, kes kohalikku jalgpallimängu on külastanud. Poolajal andis ta ETV stuudios ka intervjuu, kus avaldas oma lemmikmeeskonna.

"Ma ei ole kuidagi ekspert, seega ei julge ma võrdlusi või arvamusi esitada, aga mulle meeldib see õhkkond ja ma arvan, et jalgpall peaks olema kättesaadav kõikidele lastele." vastas riigipea küsimusele, kus paluti võrrelda Eesti ja maailma jalgpalli.

"Olen mõned aastad kaasa elanud FC Tricolore Gasperichi lasteliiga võistkonnale, sellepärast, et üks mu poegadest mängib klubis, kus põhiliselt olid lapsed kodudest, kus võib-olla väga palju ressursse ei olnud, aga siiski oli neil vähemasti võimalus tulla jalgpallitrenni ja olla seal tubli ja tugev," tõi Kaljulaid välja tiimi, kelle käekäigul silma peal on hoidnud.

Tricolore Gasperich on  Luxembourgi amatöörmeeskond, kes mängib Luksemburgi 3. divisjonis.

Jaga artiklit

5 kommentaari

  /   16:52, 1. sept 2018
enne oli meil presidendi proua evelin kes iga oma sammu promos aga nüüd on tema asemikuks saanud proua presitent kersti.
  /   10:57, 1. sept 2018
kas seda "presidenti" jääbki nüüd söögi alla ja peale tulema,nagu omal ajal seltsimehi brežnevit ja vainot?ükstapuha,mis meediaväljaande avad,vaatab sm.kaljulaid sealt vastu.ära tüütab juba see isikukultus.varsti kirjutatakse sellest,millal wc-s käis ja kaua seal oli ja mida tegi.täielik absurd.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis