Alisson Becker pärast Leicesterile värava kinkimist.Foto: Reuters/Scanpix
1. september 2018, 16:39

VIDEO | Liverpooli uus väravavaht küpsetas Leicesteris piraka piruka, ent meeskond jätkab täiseduga (1)

FC Liverpooli jalgpallimeeskond jätkab Inglismaa meistrivõistlustel nelja vooru järel täiseduga.

Täna alistati võõrsil tulemusega 2:1 Leicester City. Mänguskoori avas 10. minutil Liverpooli senegallane Sadio Mane (vaata väravate videoid allpool). Vahetult enne poolajavilet duubeldas brasiillane Roberto Firmino täpse pealöögiga Liverpooli edu.

Kodumeeskonna lootuskiir tärkas 63. minutil, kui Liverpooli uus väravavaht, 73 miljoni eest AS Romast ostetud Alisson trahvikastis palliga sõlme jooksis ning selle Leicesterile loovutas. Brasiillase apsu vormistas väravaks alžeerlane Rachid Ghezzal.

Liverpooli fännidel on põhjust mõtiskleda, kas nende lemmiku väravaesine on miskine neetud paik, sest uus puurivaht sai suvel muretsetud just seetõttu, et senised kindamehed Loris Karius ja Simon Mignolet ilmutasid lubamatult tihti ebakindluse märke. Alisson paistis Romas silma just selle poolest, et ei kinkinud vastastele kergeid väravaid.

Alissoni õnneks viigini Leicester siiski täna ei jõudnud. See tähendab, et Liverpool on hooaja esimesest neljas mängust võitnud kõik neli, väravate vahega 9:1.