FCI Levadia kirjutas tabelisse hooaja 17. võidu.Foto: Robin Roots
1. september 2018, 18:03

Tallinna Kalev lõi Levadiale kaks, kuid ei suutnud punkte röövida

Tallinna FCI Levadia alistas jalgpallimeistrivõistluste 26. voorus raske vaevaga 3:2 Tallinna Kalevi meeskonna.

Suvine täiendus, Saksa kodakondsusega ründava suunitlusega poolkaitsja Cem Felek viis Levadia Kadriorus 12. minutil juhtima, ent samuti suvel Eestimaale tulnud Kalevi kamerunlasest poolkaitsja Steve Kingue viigistas juba 15. minutil. Tegu oli 18aastase mängija esimese väravaa Eesti liigas.

Avapoolaja võitis siiski Levadia tulemusega 3:1, sest 36. minutil suunas palli peaga võrku Ukraina ründaja Roman Debelko ning kolmandal üleminutil sahistas teist korda Felek. Kalev sai uut indu Andre Järva 54. minuti sooloväravast, kuid viigini nad täna ei küündinud.

Külalised lõpetasid kohtumise hoopis kümnekesi, sest 90+1. minutil sai Järva küünarnukilöögi eest teise kollase ehk punase kaardi.

Homme kell 19 kohtuvad Hiiul Nõmme Kalju ja FC Flora.