NII SEE JUHTUS | Kaia Kanepi ja Serena Williams pidasid uskumatu lahingu (20)

Ohtuleht.ee, 3. september 2018, 00:52
Kaia Kanepi. DON EMMERT/AFP
Hüva nädala lõppu, spordirahvas! Tänane tipphetk saabub õhtul eeldatavalt kella 22 paiku, kui US Openi tenniseturniiri neljandas ringis kohtuvad Kaia Kanepi ja Serena Williams. Lisaks hoiame silma peal vormel-1 Itaalia GP-l ja muul põneval. Püsige lainel!

00:52
SPORDISÕBER

Tõmbame siit tänaseks joone alla. Hommikul juba muljed tänasest matšist! Jätame õhtut lõpetama mõned emotsioonid Kanepi ja Williamsi lahingust.

3:6

Kahju, aga läbi ta sai! Williams hoiab ülikindlalt oma servi ja võidab kolmanda seti 6:3 ja ühtlasi matši!

00:41
3:5

Siit tuleb Kanepi veel kenasti välja! Aga enam taganemisruumi pole.

00:38
2:5

Äss teisel servil - see ütleb nii mõndagi! Williams hoiab oma pallingut ja on geimi kaugusel matšivõidust.

00:35
2:4

Kanepi teeb kaks topeltviga, kuid saab geimi siiski kätte. Nüüd oleks murret vaja, siis võib veel asjaks minna!

00:30
1:4

Williams servib ülivõimsalt, kaks ässa ja geim kindlalt käes!

00:28
1:3

Kanepi hoiab oma servi nulliga ja saab geimi käte!

00:24
0:3

Kanepil oli kasutada murdepall, kuid kahjuks ei kasutanud ta seda ära. Williams saab 3:0 ette.

00:20
0:2

Ai-ai. Kanepi annab kolme lihtveaga oma servi väga lihtsalt ära!

00:17
0:1

Williams saab geimi kätte, kuid väga raskelt. Kanepi on ilusti mängus sees!

00:12

Tuletame meelde, et kunagi varem (neljast matšist) pole Kanepi Williamsi vastu setti võitnud.

00:09
6:4

Kanepi päästab kaks murdepalli ning kasutab ise kolmanda settpalli ära! Teine sett 6:4 Kanepile, vaja läheb otsustavat kolmandat!

00:02
5:4

Kanepi jõuab 40:40 viigini, kuid geim läheb ikkagi Williamsile. Nüüd on vaja eestlannal kindlasti oma servi hoida ja geim ära võtta, muidu läheb jamaks!

23:57
5:3

Williams saab oma murde ka kätte! Kanepi on veel murdega peal, aga veidi ärevust on tulnud.

23:53
5:2

Kanepi tuleb 15:40 pealt välja, saab murdepalli ja kasutab selle ära! Kanepit lahutab nüüd setivõidust üks geim! Kanepi ühe punkti peale Williams lausa aplodeeris!

23:48
4:2

Williams saab taas vaid punkti ja Kanepi hoiab kindlalt oma servi!

23:44
3:2

Williams võtab nüüd nulliga selle geimi ära!

23:42
3:1

Hästi! Kanepi pääseb 40:0 oma servil ette, laseb Williamsil siis kaks punkti võtta, ent siis saab geimi ikkagi kätte.

23:38
1:2

Nüüd on Williams oma servil kindel, Kanepi saab vaid punkti.

23:35
2:0

Kanepi loovutab Williamsile vaid punkti ja pääseb 2:0 ette!

23:32
1:0

OPA! Kanepi alustab teist setti servimurdega!

23:25
0:6

Oeh... Kanepi oli 30:0 ees, aga kaotas neli järgmist punkti ja sinna sett läks! 18 minutit...

23:21
0:5

Kanepi ei ulatu isegi enamike servideni... 4 serviässa Williamsilt! Nüüd ei jagu eestlannale enam punktigi.

23:20
0:4

Jah... Kanepi saab oma servil punkti, aga sellega asi piirdub.

23:16
0:3

Jälle loovutab Williams Kanepile vaid punkti! Läheb praegu ikka väga ühte auku.

23:13
0:2

Kanepi võidab oma servil vaid punkti ja Williams murrab eestlanna pallingu! Serena on väga-väga võimas!

23:09
0:1

Kanepi võidab esimese punkti, kuid siis surub Williams oma serviga eestlase täielikult ära ja saab avageimi kindlalt kätte.

23:00
TENNIS

Natuke läheb veel siiski aega, mängijad alles astuvad areenile. Kellel hea teenusepakkuja, näeb otsepilti Eurospordi esimeselt kanalilt. Eksperdid stuudios teatasid, et Kanepil täna võimalust pole. Eks vaatame!

22:45
TENNIS

Heidame pilgu minevikku. Kanepi ja Williams on vastamisi läinud neljal korral, kõik matšid on võitnud ameeriklanna. Statistika muudab veelgi hirmuäratavamaks tõik, et Kanepi pole võitnud isegi setti! Kuid täna ei loe eelnevad aastad mitte midagi!

22:38
TENNIS

KORRAS! Nadal võidab neljanda seti 6:4 ja kogu matši 3:1. Nüüd läheb umbes 20 minutit kuniks Kanepi ja Williams mängima asuvad!

22:20

Uudiseid Itaaliast. Klavan ja Cagliari pääsesid vahetult enne poolajapausi juhtima!

22:01

21:49
TENNIS

Hea uudis Gruusiale, kuid ilmselt mitte paljudele teistele. Basilashvili alistab kolmandas setis, kiires lõppmängus 8:6 Nadali ja vähendab vahe 1:2-le. Vaja läheb vähemalt veel ühte setti, enne kui Kanepi platsile saab! Kui eelmised setid olid üsna kiired, siis seda mängisid mehed tund ja 15 minutit!

21:40

20:53
(Robin Roots)

20:43

20:34
TENNIS

Nadal võidab ka teise seti 6:3, seekord kulus 41 minutit. Kui nõnda jätkub, algab Kanepi matš umbes kell 21.30!

20:20
KERGEJÕUSTIK

20:01
TENNIS

Avasett käis üsna nobedalt. Nadal tegi 34 minutiga Basilashviliga asjade selgeks, teine sett on käimas.

19:55

19:20
TENNIS

US Openil on asjad nii kaugel, et Rafael Nadal ja Nikoloz Basilashvili on äsja peaväljakul matši alustanud. Pärast neid lastakse põllule Kaia Kanepi ja Serena Williams!

Tuletame meelde, et Suurel slämmil mängivad mehed kolme setivõiduni, naised kaheni,