Nõmme Kalju - FC FloraFoto: Robin Roots
2. september 2018, 20:51

Täna õhtul kohtusid Eesti jalgpalli meistriliiga väga olulises kohtumises Nõmme Kalju ning FC Flora. Matš lõppes 1:1 viigiga.

Vastamisi läksid kaks meeskonda, kes tänavu suure tõenäosusega oma vahel tiitli jagavad. Koduväljakul mänginud Kalju jaoks algas kohtumine suurepäraselt, juba 12. minutil pääseti Robert Kirsi väravast juhtima. Floral oli aga vastus olemas, Maksim Gussev viigistas 32. minutil mänguseisu.

Teise poolaja alguses jahtisid mõlemad väravat, kuid mida minut edasi, seda ettevaatlikumalt tegutseti. Nõnda läksidki punktid jagamisele. Väikese eelise sai sellest Kalju, kes enne tänastki liidrikohta hoidis. Kusjuures nõmmekad pole tänavu jätkuvalt ainsatki matši kaotanud.

Kalju ja Flora kohtuvad tänavu ühekorra veel, nii et tiitlivõitluses pole veel midagi otsustatud.