Khaddi Sagnia. (khaddisagnia/Instagram)

Tänavuse kergejõustiku EMi ajal kerkis üles jututeema Rootsi kaugushüppaja Khaddi Sagnia napi rõivastuse üle. Täpsemalt pakkus kõneainet neiu tagumik. 

Nimelt arvas üks Soome kergejõustikutreener, et Sagnia prinki tagaotsa on liialt palju näha. Sportlane ise andis nüüd humoorika vastulause. 

"Mõistan, et mu keha pakub kõneainet, aga inimesed võiks keskenduda mu sportlikele tulemustele. Minu püksid on täpselt samas mõõdus nagu teistel, lihtsalt hüpete ajal liiguvad need veidi paigast," muigas Sagnia. 

Ta jätkas: "Aga loomulikult tahan oma keha näidata. Näen selle kallal iga päev vaeva. Kui ostad endale Ferrari, siis sa ei jäta seda ju lihtsalt garaaži. Mul on kehaga sama lugu - see ongi minu Ferrari." 

Lisaks julgustab kaugushüppaja noori enda ilu nautima ning end vabalt väljendama. "Usalda ennast ja ole endaga rahul," ütles ta. 

Today is a good day. Happy friday to you all!! ☺️🌹

A post shared by C a n d y✨ (@khaddisagnia) on

One way ticket to paradise, please!🌴

A post shared by C a n d y✨ (@khaddisagnia) on

Yesterdays final jump, 6.71 🤗🙌🏾

A post shared by C a n d y✨ (@khaddisagnia) on

Jaga artiklit

5 kommentaari

S
suured eeldused  /   21:11, 6. sept 2018
hahaahaa
ma ei eksinud, piisas pealkirja lugemisest
ja siis sisu kontrollides... jah.. ma ei eksinud enda eeldustes.
I
irw  /   18:44, 4. sept 2018
Imelik elu ikka - mulle on antud ilusasti vormitud ja suur peenis, mingi peeniste klassis Bentley vähemalt, aga kui ma seda inimestele näitan, siis nad vaatavad mind imelikult ja osad ähvardavad politsei kutsuda. :P

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis