Vormel 1

Räikkönen: vormelifännid ei tohiks sõitjaid välja vilistada 

Ohtuleht.ee, 5. september 2018 12:05
Kimi Räikkönen. Foto: AFP/Scanpix
Nädalavahetusel toimunud vormel 1 sarja Itaalia GP-l sai lisaks kõrvulukustavatele mootorihelidele kuulda ka kibedat vilekoori. 

Monzas, Ferrari kodurajal tribüünidele tulnud punaste poolehoidjad ei hoidnud ennast nädalavahetusel hõbedase Mercedese piloote nähes tagasi ning saatsid järjepidevalt Ferrari pearivaalide suunas teele hunniku krõbedamaid sõnu ning valju vilekoori. 

Monzas teisena finišijoone ületanud Kimi Räikköneni arvates pole selline käitumine aga vormelifännide jaoks kohane. "Loomulikult on kõigil lubatud käituda nii nagu nad soovivad, kuid ma ei pea seda väga õigeks," sõnas soomlane. "Minu arvates ei tohiks sõitjaid välja vilistada. Kahjuks nii siiski tehakse, kuid see pole väga kena. 

Ferrari pole oma kodurajal võidurõõmu tundnud juba kaheksa aastat. Tänavu olid nad sellele väga lähedal, kuniks Räikköneni Ferrari rehvid lagunema hakkasid ning meie põhjanaaber Lewis Hamiltoni endast mööda oli sunnitud laskma. See tähendab omakorda, et Mercedes on punaste koduõuel võidutsenud viiel aastal järjest. 

Samal teemal

13.09.2018
Miks näitas Kimi Räikkönen presidendi vastuvõtul Soome rallilegendile keskmist sõrme?
11.09.2018
Ferrari: Kimi Räikkönen lahkub meeskonnast
08.09.2018
Fännid teevad viimaseid jõupingutusi, et päästa Kimi Räikköneni karjäär
07.09.2018
Ferrari otsib kompromissi: Räikkönenile antakse kinga, aga Vettelit ta enam aitama ei pea

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee