Sel pildil tegeleb Everson oma põhitööga.Foto: Reuters/Scanpix
6. september 2018, 11:12

VIDEO | Rogerio Ceni ja Chilaverti järglane: väravavahi kaunis karistuslöök aitas meeskonna võidule

Brasiilia jalgpalliliigas alistas tabeli lõpuosas paiknev Ceara Corinthiansi 2:1, kusjuures võidu aitas tuua väravavaht Eversoni tegutsemine ka väljaku teises otsas!

Nimelt teenis koduklubi 19. minutil karistusala lähistelt karistuslöögi ning kollkipper saatis palli kauni löögiga vastaste värava ristnurka. Teisel poolajal sai kumbki tiim kirja veel ühe värava.

Everson märkis pärast kohtumist, et tahab saada Sao Paolo omaaegse puurivahi Rogerio Ceni sarnaseks - too lõi oma profikarjääri jooksul 131 väravat, olles rahvusvahelise jalgpalliajaloo ja -statistika föderatsiooni poolt ametlikult kinnitatud kõigi aegade enim skoorinud väravavahiks.

Rogerio kuulus ka 2002. aastal maailmameistriks tulnud Brasiilia koondisse. Võib meenutada, et ka paraguailane Jose Luis Chilavert oli eelmise sajandi lõpus suur väravalööja, tema arvele jäi 67 kolli.