Algviisikusse kuulunud Kregor Hermet: sellise skooriga ei tohi kodus peksa saada

Ats Kuldkepp, 6. september 2018, 21:42
Kregor Hermet (palliga). Aldo Luud
Eesti korvpallikoondis kaotas sügise esimese sõprusmängu Belgiale koguni 60:98. Eestil polnud platsil sugugi parimat koosseisu, aga MM-valiksarjast välja langenud Belgialgi oli palju puudujaid.

Eesti jäi juba esimestest minutitest kaotusseisu. Avaveerand kaotati 23:30, poolajaks oldi taga 39:53. Kolmandal perioodil viskas Eesti vaid 12 punkti ja sellega oli mäng tehtud.

Algviisikusse kuulunud ja 24 minutiga 6 punkti visanud Kregor Hermet mõistagi kohtumisega rahule ei jäänud.

"Jäime Belgiale igas elemendis alla. Peame kõike juurde panema - rohkem jooksma, lauas rohkem võitlema... põhiteema oli valmisolek ja agressiivsus. Täna tõmbas kiirelt kopsu kinni, jalad läksid piimhapet täis. Aga pärast üldfüüsilise tsüklit ongi esimesed mängud sellised, see pole vabandus," ütles viimastel aastatel Hispaanias pallinud suur äär, kes täna täitis tsentri kohta.

"Homme peame olema kindlasti palju enam valmis. Sellise skooriga ei saa kodusaalis peksa saada," lisas Hermet.

Homme mängib Eesti Rakveres samuti Belgiaga. MM-valiksarja L-grupis kohtutakse 13. septembril Tallinnas Saksamaaga, kolm päeva hiljem heideldakse Belgradis Serbiaga.

8. september 2018, 19:38
Andres Sõber: päevselge, et koondises peavad olema parimad mehed!
6. september 2018, 22:20
Martin Müürsepp pärast korvpallikoondise kindlat kaotust: saavad rasked ajad olema
6. september 2018, 21:32
Tiit Sokk pärast suurt allajäämist: me ei tulnud seda mängu võitma ega kaotama
6. september 2018, 20:49
BLOGI | Nii kaitses kui ka rünnakul lagunenud Eesti sai Belgialt korraliku paki + GALERII