Martin Müürsepp. (Teet Malsroos)

Mitmete oluliste puudujatega Eesti korvpallikoondis pidi täna Tartus peetud kontrollmatšis tunnistama Belgia kindlat 98:60 paremust. Meie endised ässad Gert Kullamäe ja Martin Müürsepp tunnistasid, et kõige suurem murekoht on edurivi. 

"Saavad rasked ajad olema, aga loodame, et meeskond läheb iga mänguga kindlamaks ja koostöö hakkab sujuma," ütles Müürsepp ERRi spordiportaalile. 

"Ma nimetaks seda pigem eksperimentaalkoondiseks, kes meil siin mängib," arvas Kullamäe, kes usub, et MM-valikmängud on veel karmimad. 

"Nojah, aga meil on lootust, et saame ikka edurivisse mõned suuremad mehed juurde, siis võib-olla on natuke kergem. Aga Saksamaal ja Serbial on edurivi ikka väga-väga võimas. Kui täna olime hädas ühe pika mehega, siis seal tuleb neid vähe rohkem juurde."

Jaga artiklit

4 kommentaari

M
Mihkel Espoost  /   13:34, 8. sept 2018
Tegelik põhjus,nagu kogu spordis,laste puudus,andekaid vähe,älytelefonid,majanduslik seis.Teisalt,tähtsam on õppida korralik amet,et mitte seista lõhkise kyna ees peale spordiga lõpparve tegemist.Mul nii lõppes,sain kyll suure vaevaga tänu Jumalale n.ö. reele.Kogu tarkus.
J
just  /   08:52, 7. sept 2018
fookus on mujal,vaadake kus purjetas seda ei nähta et teiselpool jookseb järel ja teised ei mängi

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis