Eesti - Belgia Rakveres: Martin Paasoja püüab vastaste leeris segadust tekitada.Foto: Tiina Kõrtsini
7. september 2018, 23:45

NII SEE JUHTUS | Sport 7.09: Klavan vigastatud, Kirt näitas võimu, kossukoondis kaotas

Tere päevast ka sporditoimetuse poolt! Reede toob meieni Eesti korvpallikoondise sõprusmängu Belgiaga, mis sedapuhku peetakse Rakveres. Loodetavasti suudab Eesti eilsest 60:98 kaotusest järeldused teha ja täna võetakse ennast kokku. Lisaks jätkub Euroopa jalgpalli Rahvuste liiga ja Kohilas peetakse kergejõustiku heitjate seeriavõistluse hooaja viimane etapp. Õhtulehe blogi hoiab silma peal ka muudel tähtsamatel sündmustel. Jääge meiega!
23:44
SPORDISÕBER

Jalgpalliuudisega tõmbame ka tänasele otseblogile joone alla. Hüva ööd ja kohtume juba hommikul!

Ville Arike, Rakvere

37:48 - kolmas veerand läbi. Käimas on päris naljakas mäng, selle perioodi viimasel viiel minutil hoidis Eesti belglased kuival, paraku kasvas ka enda skoor ainult mõne üksiku punkti võrra ja nõnda on vahe ikka veel üle kümne punkti. Ent nagu peatreener Sokk eile Tartus nõudis, et kodusaalis ei tohi vastasel sadat punkti lasta visata ning täna on kaitse juba hoopis teisest puust. Paraku rünnakul ei taha pallid korvi kukkuda, Eesti kahesed on 31/8...

20:23
VORMEL 1

20:14

34:48 - Kolmandast veerandist mängitud viis minutit ning poolajavileks olnud vahe on püsinud enam-vähem samana.

19:56
Kristian Kullamäe näitab rünnakut. (Tiina Kõrtsini)
19:55
Eesti - Belgia Rakveres: Martin Paasoja püüab vastaste leeris segadust tekitada. (Tiina Kõrtsini)