Jyväskylä pingil polnud täna rõõmustamiseks põhjust.Foto: Facebook / Jyväskylä JYP
Jäähoki
7. september 2018, 21:58

VIDEO | Roobata Jyväskylä sai Meistrite liigas keretäie (1)

Jäähokikoondislase Robert Rooba koduklubi Jyväskylä JYP kaotas täna Meistrite liiga alagrupiturniiri raames kodujääl 2:6 (1:4, 0:2, 1:0) tšehhide HC Pilsenile.

Meistrite liiga tiitlikaitsja alustas kohtumist kehvasti, sest Ondrej Kratena viis juba 42. sekundil Pilseni 1:0 juhtima. Juha-Pekka Hytönen vastas juba minut hiljem, ent seejärel läksid tšehhid oma teed. Nad võitsid avakolmandiku 4:1 ega lasknud JYPi enam mängu tagasi.

Rooba ei kuulunud täna JYPi koosseisu, põhjus pole praegu teada. Eelmises kahes Meistrite liiga mängus oli ta kenasti satsis ja käis 10-12 minutiks jäälgi.

Kohtumise statistika (JYP - Pilsen):

Eelmisel nädalal samale meeskonnale Tšehhis 2:4 kaotanud JYP on nüüd kolmest mängust võitnud vaid ühe. Pilsen jätkab täiseduga.