Eesti vs Kreeka.Foto: Erki Pärnaku
9. september 2018, 00:52

NII SEE JUHTUS | Sport 08.09: Eesti jalgpallikoondis alustas Rahvuste liigat napi kaotusega

Tere päevast ka sporditoimetuse poolt! Laupäevase spordipäeva suurim sündmus on kindlasti Eesti - Kreeka (kell 21.45) vaheline Rahvuste liiga jalgpallilahing, kuid pall pannakse mängu ka teistes mängudes. Õhtulehe blogi hoiab silma peal ka muudel tähtsamatel sündmustel. Jääge meiega!
00:52

23:41

23:38
0:1

Kõik. Eesti kaotab 0:1. Võimalusi väravate löömiseks tekkis küll, aga täpsusest jäi seekord puudu. Kõige säravama etteaste tegid Eesti poolelt Mihkel Aksalu, Konstantin Vassiljev, Siim Luts ja Henrik Ojamaa. Kõige masendava etteaste tegi väljakule jooksnud fänn.

Eesti vs Kreeka. (Erki Pärnaku)
23:28
0:1
23:26
0:1

79. minutil teeb Eesti huvitava vangerduse. Ojamaa vahetatakse välja, asemel tuleb Joonas Tamm. See omakorda tähendab, et vahepeal Henri Anieri asemel väljakule sekkunud Sergei Zenjov liigub paremale äärele ja Tamm tipuründesse.

23:12
0:1

65 minutit mängitud. Kõik jätkub enamvähem samas rütmis. Kreeka tekitab rohkem võimalusi, kuid Eesti näitab samuti korralikku mängu, aga päris vastaste karistusalas jääb teravust väheks. Kõige säravamad sinisärgid on väljakul Siim Luts ja Kostja Vassiljev.

22:52
0:1

Algas teine poolaeg

22:35
0:1

Kreeklaste kõige napima eduseisuga avapoolaeg ka lõppeb. Poolaja teisel poolel sai Eesti oma mängu kohati päris hästi käima ja kreeklasi hoiti ka väikese surve all. Kokkuvõttes on tablool ünsa aus seis.

22:16
0:1

(Erki Pärnaku)

22:08

Samal ajal mängivad Londonis Inglismaa ja Hispaania. Seis on 1:1, väravad Marcus Rashfordilt ja Saul Niguezilt.

22:04
0:1

14. minutil teeb Eesti keskkaitsetrio ränka kollektiivse eksimuse ja Konstantinos Fortounis viib külalised juhtima.

undefined (Erki Pärnaku)
21:58
0:0

10 minutit mängitud. Mõlemal meeskonnal on olnud üks hea võimalus: kreeklaste pealelöögil hiilgas tõrjega Mihkel Aksalu, teise värava all lõi palli meetri jagu raamist mööda Siim Luts.

21:47
0:0

Mäng on alanud! Lillekülas kohtuvad Eesti ja Kreeka

20:57

Eesti algkoosseis: Aksalu, Kams, Baranov, Vihmann, Mets, Pikk, Dmitrijev, Vassiljev, Ojamaa, Luts, Anier

19:16

Rahvuste liiga C-taseme 2. grupis on esimene matš juba alanud: Soome läks 7. minutil Teemu Pukki väravast Ungari vastu 1:0 juhtima! Sama grupi teises mängus kohtuvad kell 21.45 Lillekülas Eesti ja Kreeka.