Jalgpall

Sergio Ramos Salahi vigastusest: minu südametunnistus on puhas (1)

Toimetas Karl Juhkami, 8. september 2018, 10:50
Sergio Ramos. Foto: Reuters/Scanpix
Meistrite liiga finaalist võib küll olla möödas möödas üle kolme kuu, kuid see ei tähenda, et seal toimunud intsidendid oleksid unustuse hõlma vajunud. Nii peab näiteks Sergio Ramos jätkuvalt pressikonverentsidel aru andma Mo Salahi vastu tehtud vea kohta. 

Täna õhtul läheb Hispaania koondis vastamisi Inglismaaga ning kuigi Salahi ennast see mäng ei puuduta, oli pressikonverentsil kohal kümneid briti (sealhulgas ka Liverpooli) ajakirjanikke, kes soovisid Madridi Reali mängumehelt vägisi selgitust. 

"Ma ei ole kunagi tahtnud väljakul kolleegidele viga teha, seega minu südametunnistus on puhas. Tol õhtul juhtunu ei mõjuta mu mängu kuidagi," sõnas Ramos. 

Lisaks ei tunne ta muret sellepärast, kuidas Inglismaa fännid teda platsil vastu võiksid võtta. "Ma ei muretese selle pärast. Ma tean, et Inglismaa fännid kohtlevad mängijaid täpselt nii, nagu nad väärivad. Ma ei muretse sellepärast üldse."

Inglismaa ja Hispaania lähevad omavahel vastamisi Rahvuste liiga raames. Lisaks neile kuulub neljandasse gruppi veel Horvaatia. 

Samal teemal

20. september 2018, 19:55
Sergio Ramos tõusis Meistrite liiga pahalaste kuningaks
9. september 2018, 16:55
Sergio Ramose lapsed said pärast Meistrite liiga finaali tapmisähvardusi
31. august 2018, 09:42
VIDEO | Kui pilgud tapaksid! Ramose ja Salah'i taaskohtumine egiptlasele lõbu ei pakkunud

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee