Steven Lopez. (Reuters/Scanpix)

Kahekordne Taekwondo olümpiavõitja Steven Lopez ei tohi oma armastatud spordialal enam kunagi võistelda, sest mehele määrati korduvate ahistamiste ning vägistamiste eest eluaegne võistluskeeld. 

Lopeze vastu on vägistamissüüdistusi esitanud vähemalt kolm inimest. Neist kõige karmim on mehe perekonnatuttava ja kaastaekwondo Nina Zampetti lugu. 

Zampetti ja Lopez tutvusid, kui neiu oli 10aastane, mil vanemad tüdruku Lopeze juurde treeningutele viisid. Aastate jooksul arenes nende "suhe" aga edasi. Kui tütarlaps oli 14aastane, käskis Lopez ähvarduste saatel tüdrukul endale oraalseksi teha. 

Kuigi tütarlaps rääkis juhtunust kohe Lopeze õele Dianale, ei toonud see olukorrale lahendust, sest too hakkas neiut vastu süüdistama ning oma venda kaitsma. Pärast seda kartis Zampetti pikalt Lopeze tegusid avalikuks tuua, kuid lõpuks otsustas ta õe Connie julgustusel mehe patud päevavalgele tuua. 

"Lõpuks ometi on tõde päevavalgele tulnud. Pärast kõiki neid aastaid, kui keegi ei uskunud mind, kui ütlesin, et ta pole see, kes arvati," vahendab Usa Today Zampetti sõnu.

Lisaks on seksuaalse väärkohtlemise all uurimise all ka mehe vend Jean.

Jaga artiklit

12 kommentaari

  /   00:19, 9. sept 2018
Seksuaalrevolutsiooni viljad.
8
80% meestest   /   20:14, 8. sept 2018
on kedagi vägistanud, nii, et te ise ka aru ei saa ja see pidi päris lahe olema.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis