7 VÕTIT | Vana hea Kostja oli tagasi, kuid Eesti kaotas napilt Kreekale + GALERII (18)

LISA KOMMENTAAR

Parimad10. september 2018, 16:14
olid minu arvates Luts, Aksalu ja Ojamaa!
10. september 2018, 13:52
See, et napilt kaotas, on hale eneseõigustus. Õige oleks öelda, et kaotas kindlalt. Kreeka ikka võitis kindlalt 1-0, see kui napilt, et oma tähtsust.
to: sellepärast9. september 2018, 12:15
et selle treeneriga kvaliteeti ei tulegi.
Vanamees9. september 2018, 10:24
Jutuks hea küll ,peaasi et uues vorm sai tehtud !
vaataja9. september 2018, 09:59
Aksalu oli PARIM,päästis suuremast kaotusest!!!
am9. september 2018, 09:34
Kreeka täitis oma plaani 100 % .Lõi värava ja asus kaitsesse ning oli lõpus võimalus lüüa teine värav,aga mängija läks ahneks,tahtis ise ära lüüa passi asemel.eesti jalgpallis pole midagi muutunud.
eha9. september 2018, 09:15
kuidahi hådas palli valdamisega
vanevald769. september 2018, 08:50
vana HEA kostja võis tagasi olla,aga mis kasu sest ,kui hamba peale sai-saab eesti endiselt (mida oligi arva).millal eesti võitma hakkab? eesti jalgpall :(
9. september 2018, 08:45
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Eesti koostööfilm9. september 2018, 13:38
Oleks viimastel minutitel löödud 1:0, siis jah oleks napp kaotus olnud. Värav löödi aga juba 14. minutil ja aega oli 75 minutit seisu parandada.
no9. september 2018, 01:29
jalgpalli mängitakse peaga ! nii lihtne see ongi!
Kes selle pasuna jama eest vastutab?9. september 2018, 01:15
Mind häirib hoopis see pasunakoor! Mingi Anne Veskit ei taha veel mängida? Kaerajaani pasunda oma kodus lõkke ääres, mitte jalka ajal. Suht üle viskab juba!
teadja.9. september 2018, 01:03
Ei saa aru, et miks valis Ohtuleht mångu parimaks Kostja. Kas t6epoolest hinnatakse mångijat sellejårgi, et kes våljakul rohkem jookseb, ja kes teeb mångujooksul vaid yhe korraliku loogi våravasuule. Mina valinuks mångu parimaks Mihkel Aksalu. Aga jah OL vaatab rohkem platsil olevaid mångijaid, mitte aga våravavahti.
ma kuulsin9. september 2018, 11:08
eile, et vaatajad võisid valida parima.
jaamaülem8. september 2018, 23:53
Ei aidanud täna Kostja ega Reimi lips ja soe vest. Ikka ei saadud minema.
wdwd8. september 2018, 23:52
Tuleb tunnistada, et Kostja mängis viimase 3 aasta parima mängu.. Vend tuleb oma ülbuse staadiumist välja viia.
Kostja10. september 2018, 18:58
mängib koondises hästi ning on täiesti arusaamatu, miks paremad klubid ei ole varem huvi tundnud tema vastu.
irw8. september 2018, 23:45
päris hästi ei tea, miks nad jalgpallurid on.
sellepärast,9. september 2018, 11:09