Olivier Giroud' väravat tähistamas. Foto: Reuters/Scanpix
9. september 2018, 23:40

NII SEE JUHTUS | Sport 09.09: Prantsusmaa alistas Hollandi, Tallinna maratoni võit jäeti koju

Kogu nädalavahetuse kestnud jooksupidu Tallinna Maraton kulmineerub maratoni ja poolmaratoniga. Mõlemas võistlusklassis on kohal nimekaid sportlasi üle maailma. Omad kõrged eesmärgid on ka meie meestel. Lisaks toimub spordimaailmas ka palju muud põnevat, millel Õhtuleht silma peal hoiab. Püsige meiega!

23:17

Ei ole hollandlastel pikka pidu. Kõigest kuus minutit hiljem teeb Oliver Giroud seda, mida ta MMil ei suutnud. Ehk lõi värava!

23:09

Holland viigistab 67. minutil! Ryan Babel suudab tsenderdusele põlve õigesti vahele panna

22:32
VÕRKPALL

22:32

Prantsusmaa oli avapoolajal selgelt domineerivamaks osapooleks, kuid esiti nad rohkem sihile ei jõudnud.

22:24

Kuna Prantsusmaa ja Hollandi vahelises kohtumises vahepeal väravaid pole löödud, siis vahendame tabamusi teistest kohtumisest.

D-liigas asus Liechtenstein Gibraltari vastu 1:0 juhtima. 32. minutil jõudis sihile Salanovic.

22:01

OLEMAS! Kylian Mbappe viib 14. minutil Prantsusmaa juhtima. Hollandi kaitsjad teevad täiesti ebaõnnestunud (ja arusaamatu) tagasisöödu otse Blaise Matuidi jalale, kes lihtsa vaevaga PSG teismelise ründaja kastis üles leidis.

21:46

Prantsusmaa ja Holland on mõlemad väljakul ning kohtuniku avavile on kõlanud!

20:49

Väikesed vihjed algkoosseisust saab siit juba välja lugeda.

20:09
VORMEL 3

19:25
AUTORALLI

19:22
TEATEKROSS

Laupäeval, 8. septembril selgitati Jõulumäe Tervisespordikeskuses Eesti Meistrid maastikuratta teatekrossis. Meeste absoluutklassis võitis CFC Spordiklubi.

Võistlusrada kulges Jõulumäe Tervisespordikeskuse territooriumil, ringi pikkused olid 4,9 km (meestel, seenioridel) ja 3,7 km (noortel, tütarlastel, naistel)

Meeste absoluutklassis startis 9 võistkonda, distants oli 29,4 km. Võitis CFC Spordiklubi koosseisus: Silver Schultz, Joonas Jõgi ja Gert Jõeäär. Teisele kohale tuli Saksa Automaatika ProShop Team (Viljar Kannimäe, Markku Ainsalu, Joonas Maanurm) ja kolmandaks krooniti Cycling Tartu (Joosep Sankmann, Karl Arnold Vendelin, Oskar Nisu).