Kristjan Kitsing. Foto: bckalev.ee
10. september 2018, 19:40

Kalev/Cramo sai kohe esimeses sõprusmängus sada punkti täis (1)

BC Kalev/Cramo pidas täna esimese hooajaeelse kontrollkohtumise, alistades Šiauliai meeskonna 106:82.

Kalev/Cramo läks leedulaste vastu kümne mehega. Vigastuste tõttu jäid kohtumisest eemale Martin Dorbek ja Erik Keedus. Valgevenelane Maksin Salaš liitub meeskonnaga hiljem.

Mängu alguses olid teravamad võõrustajad, kes võitsid avaveerandi 30:25, kuid juba poolajaks oli Cramo peal 52:44. Juhtohjad endale haaranud Eesti klubi pärast seda enam tagasi ei vaadanud. Kolmanda veerandaja lõpuks oli seis 80:67 ning lõpusireeni kõlades vaatas tabloolt vastu Cramo 106:82 võit.

Kalev/Cramo resultatiivseim oli rahvuskoondisele klubi eelistanud Kristjan Kitsing 17 punktiga.

Kahekohalise arvu punktideni jõudsid veel Branko Mirkovic (16), Ivan Almeida (14 + 6 lp + 7 rs), Kristjan Kangur (14), Chavaughn Lewis (12 + 8 rs + 6 vl), Reggie Lynch (12) ja Landen Lucas (10 + 7 lp). Veel said silmad pähe Tanel sokk (6 punkti) ning Janari Jõesaar (5 + 7 lp).

Järgmise sõpruskohtumise peab Cramo juba homme, kui minnakse vastamisi Šilute meeskonnaga.